Úvod > Stravování > Platby a ceny

Platby a ceny

ŠKOLNÉ:

• Úplata za vzdělávání je v MŠ U Dvora, Letohrad 500,- Kč za měsíc.
  • Děti v předškolním ročníku a děti s odkladem školní docházky jsou osvobozeny od platby školného.
  • Výše školného se poměrově snižuje, pokud má MŠ přerušen provoz na 5 a více dní, např. v létě nebo o vánocích.
  • Osvobozen od úplaty bude i zákonný zástupce dítěte, který pobírá sociální příplatek nebo fyzická osoba, která pečuje a pobírá dávky pěstounské péče a tuto skutečnost prokáže ředitelce školky.
  • Podávat lze i jednorázové žádosti o odpuštění platby školného, které bude p. ředitelka posuzovat individuálně.

STRAVNÉ :

• děti 3 - 6 leté • přesnídávka 12,- Kč • oběd 27,- Kč • odpol. svačina 9,- Kč = 48,- Kč/den
  • děti 7 leté • přesnídávka 12,- Kč • oběd 30,- Kč • odpol. svačina 9,- Kč = 51,- Kč/den

PLATBY:

• Úhrada za stravné a školné probíhá bezhotovostně pomocí inkasní platby každý měsíc 15-tého.
  • Pokud toto datum připadne na víkend či svátek je úhrada provedena v poslední pracovní den před 15-tým.
  • INKASNÍ platba pro účet 49 95 95 83 29/0800, limitovaná maximální částka platby 1700,- Kč.
  • Výše platby je každý měsíc jiná - odráží se v ní reálná spotřeba, proto nevznikají žádné přeplatky.
  • Položkové vyúčtování posíláme každý měsíc rodičům na email.