Úvod > Stravování > Platby a ceny

Platby a ceny

Cena stravného a školného

Ve školním roce 2018/2019 je určena úplata za vzdělávání (školné) na 400,- Kč za měsíc.

Pokud dítě v příslušném měsíci nenavštíví ani jeden den mateřskou školu cena školného se snižuje na 200,- Kč za měsíc.

Děti v předškolním ročníku a děti s odkladem školní docházky jsou osvobozeny od platby školného.

STRAVNÉ:

• děti 3- 6 let • přesnídávka 8,- Kč • oběd 18,- Kč • odpol. svačina 8,- Kč = 34,- Kč/den
  • děti 7-10 let • přesnídávka 8,- Kč • oběd 20,- Kč • odpol. svačina 8,- Kč = 36,- Kč/den

PLATBY

Úhrada za stravné a školné probíhá bezhotovostně každý měsíc 15-tého.

Pokud toto datum připadne na víkend či svátek je úhrada provedena v poslední pracovní den před 15-tým.

Pro bezhotovostní platbu je potřeba, aby si každý rodič zřídil INKASNÍ platbu pro účet 49 95 95 83 29/0800 s maximální inkasní částkou 1300,- Kč.

Výše platby je každý měsíc jiná - odráží se v ní reálná spotřeba, proto nevznikají žádné přeplatky.

Položkové vyúčtování posíláme každý měsíc rodičům na email.