Úvod > O školce > Aktuality > PROVOZ ŠKOLKY OD 12. 4. 2021

PROVOZ ŠKOLKY OD 12. 4. 2021

Datum konání:
12.4.2021

Dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a 1. fázi rozvolnění

bude provoz MŠ U Dvora od 12. 4. 2021 obnoven pro děti,

které mají povinné předškolní vzdělávání

(děti narozené od 1. 9. 2013 (OŠD) - 31. 8. 2015)

STRAVA A ŠKOLNÉ

Děti, které 12. 4. nenastoupí do školky mají i nadále automaticky odhlášenou stravu a neplatí školné. 15. dubna těmto dětem neproběhne inkaso, žádné platby nebudou požadovány !

Děti, které 12. 4. nastoupí do školky si stravu budou odhlašet stejně jako v běžném režimu. 15. dubna jim proběhne normálně inkaso.

TESTOVÁNÍ DĚTÍ

Testování dětí bude organizováno 2x týdně - v pondělí a ve čtvrtek, nebo v první den nástupu dítěte do školky.

Testování bude probíhat hned při příchodu do MŠ. Za vstupními dveřmi do pavilonu Vám bude vydána tyčinka ke stěru, který svému dítěti provedete. Informace ke správnému provedení stěru z nosu vám vysvětlíme první den, nebo si můžete shlédnout instruktážní video

TYČINKU NÁM ODEVZDÁTE A MY SI JIŽ SAMI TEST VYHODNOTÍME.

Na výsledek můžete společně s dítětem počkat v šatně (při zachování 2m rozestupů) nebo venku před školkou (15 - 20 min). Prosíme rodiče, aby dětem ponechali chirurgickou roušku nasazenou až do doby potvrzení negativity testu. Pak si ji dítě může sundat a pokračovat za paní učitelkou a kamarády do třídy. Rodiče musí mít po celou dobu nasazený respirátor.

Prosíme rodiče, aby si v testovací dny udělali dostatečnou časovou rezervu!

Je potřeba počítat s tím, že celý proces testování vás zdrží přibližně 30 min ve školce.

V testovací dny MUSÍ dítě do školky doprovázet zákonný zástupce, nebo jím pověřená DOSPĚLÁ OSOBA !!!!

Doprovod max. 1 dospělá osoba = 1 dítě.

Pro děti bude vždy za zvládnutí stěru připraveno zábavné překvapení s odměnou. děti gif.gif

Pokud vaše dítě onemocnění Covid-19 prodělalo a odevzdáte v MŠ potvrzení od ošetřujícího lékaře o ochranné lhůtě 90 dní od pozitivity, bude vaše dítě po tuto dobu vyřazeno z testování. Na potvrzení je potřeba mít uvedeno datum, do kdy dítěti lhůta platí.

DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Předškolní děti, které 12. 4. 2021 nenastoupí  k docházce do MŠ budou distančně vzdělávány.

Distanční vzdělávání bude mít pro všechny na starost p. uč. Lenka Plívová a materiály bude rozesílat z emailu: pejsci@msudvora.cz.

• od 12. 4. 2021 již není povinnost distančního vzdělávání pro otevřené školy, ale my budeme rádi i nadále dětem, které zůstaly doma tuto službu poskytovat ♥♥♥

DALŠÍ INFORMACE

Skupina dětí ze třídy pejsci a včeličky bude na třídě PEJSCI.

MOTÝLCI budou na své třídě

KOŤATA budou na své třídě

ŽABKY budou na třídě VČELIČEK (věci ze šatny dětem přestěhovaly paní učitelky).

Skupiny se nesmí spojovat ani nijak jinak mísit.

• Děti musí mít stále v šatně k dispozici podepsanou chirurgickou roušku. Tu by jsme použili v případě potřeby nebo na procházku mimo areál školky.

• Děti nesmí chodit do školky s příznaky onemocnění.

• Angličtina ani čeština se do odvolání nebude vyučovat.

S případnými dotazy se obracejte kdykoliv na p. řed. Marešovou 731 155 263.

Děkujeme.