Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > INFO PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ NESTIHNOU VYŠETŘENÍ ŠKOLNÍ ZRALOSTI

INFO PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ NESTIHNOU VYŠETŘENÍ ŠKOLNÍ ZRALOSTIDatum konání:
2.4.2020
Datum ukončení:
31.8.2020

 

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ, KTEŘÍ ZVAŽUJÍ ŽÁDOST O ODKLAD ŠKOLNÍ DOCHÁZKY A Z DŮVODU UZAVŘENÍ PED. - PSY. PORADNY NESTIHNOU DO ZÁPISU DO ZŠ VYŠETŘENÍ.

 

Vyjádření Pedagogicko - psychologické poradny Ústí nad Orlicí:

Vážení rodiče, naše poradenské zařízení bude provádět vyšetření potřebná k žádosti o odklad školní docházky jako prioritní okamžitě po otevření škol a školských zařízení. K zápisu prosím dodejte škole informaci, že zvažujete odklad. Ředitel školy následně přeruší správní řízení do doby dodání našeho odborného stanoviska. Vyšetření budou probíhat průběžně tak, aby byl uspokojen zájem a to do 31. 8. 2020.

Zprávy již vyšetřených dětí průběžně odesíláme poštou zákonným zástupcům.